http://krejci-bludov.cz/cialis-prodej-Italia.html http://krejci-bludov.cz/viagra-prodej-Italia.html
Background image
Informace, objednávky na 608 879 269
Menu

Inhalační bylinky

Domů > Inhalační bylinky

Výrobce Divoké kosmetiky připravuje nové Inhalační produkty 2020

Vyzkoušejte inhalační bylinky! Věnujte se prevenci a šetřete své zdraví i čas. Léčebné účinky inhalačních roztoků jsou známé již několik stovek let a s úspěchem mohou být používány i u dětí a starších lidí. Přírodní inhalační bylinky v sobě spojují výrazné účinky i šetrnost vůči organizmu

Inhalace patří mezi tradiční způsoby léčby různých onemocnění horních cest dýchacích. Při obyčejné rýmě, kašli nebo během nachlazení může být stále velmi účinná. Ideální je, pokud uvolňující a uklidňující efekt páry ještě zesílíme bylinkami.

POUŽITÍ: Vaporizéry, Inhalátory, Difuzéry, Čističe vzduchu, Zvlhčovače, Aroma lampy

                     

Inhalace zkracuje léčbu a snižuje rizika

                 Inhalace je již osvědčenou tradiční metodou. Přirozeně zvlhčuje a také ošetřuje dýchací cesty.

 
Jedná se o léčbu pomocí vdechování par minerálních vod, speciálních inhalačních bylinek, popř. aerosolů. K jejich vdechování slouží speciální přístroj – inhalátor, nebo se vdechují páry nahřáté nebo vařící kapaliny. Inhaluje se (většinou dvakrát až třikrát denně), pro prevenci se doporučuje inhalovat jednou denně.
 
Alergici, astmatici a všichni, kteří trpí infekcemi dýchacích cest, oceňují jak léčebné, tak preventivní působení inhalačních bylinek.
 
Použití inhalačních roztoků je jednoduché, časově nenáročné a přitom vysoce účinné.
 

Jak používat inhalační roztoky:

Inhalátor pomůže s aplikací preventivních i léčebných inhalačních roztoků. Je v něm možno využít jak minerální vody, tak tekutá léčiva. Nevyžaduje žádnou speciální údržbu, základem péče je pouze pravidelné čištění. Inhalační roztoky lze aplikovat přes náustek nebo masku, kterými je inhalátor vybaven.

Účinnost inhalace podporuje správná technika, díky které se účinné látky dostanou z inhalačního roztoku do organismu. Správné držení těla a práce s dechem jsou zde nesmírně důležité. S tím, jak inhalaci provádět, pomůže lékař nebo fyzioterapeut.

Inhalování a napařování není totéž


Při problémech s dýcháním a se suchým dráždivým kašlem je vhodné zacílit léčbu na celé dýchací cesty. Inhalační terapie, při které dochází k působení i v okrajových částech dýchacích cest, ani zdaleka není jen o zvlhčování. Rozprašované částice miniaturní velikosti proniknou až do plicních sklípků. Inhalátor má výhodu i v tom, že inhalovaná pára není horká a dítě může s maskou na obličeji například číst knížku nebo dívat televizor. Pokud odmítá mít masku upevněnou přímo na nose a ústech, může ji mít jen zavěšenou na krku a průběžně vdechovat obláčky páry, které z ní vycházejí. Do inhalátoru lze nalít minerální voda určená na inhalování – nejznámější je Vincentka. Lékař k tomu může předepsat i inhalaci roztok (např. Ambroxol), který ředí hleny a umožňuje jejich lepší vykašlávání. V inhalátoru se doporučuje míchat s Vincentkou nebo fyziologickým roztokem.

„Dnes je používání inhalátorů stále rozšířenější. Inhalování je účinnější a příjemnější než napařování nad hrncem s horkou vodou, které se praktikovalo kdysi. Částice aerosolu rozprašované inhalátorem mají výrazně menší velikost ve srovnání s částicemi vodní páry, proto pronikají až do spodních dýchacích cest. Při akutních stavech doporučuji inhalovat třikrát denně po 20 minut,“

 
 
              
V této kategorii nejsou žádné produkty.